Yasal Uyarı - Op. Dr. Erkan AKSOY | Obezite ve Metabolik Cerrahi

İçeriğe git
Yasal Uyarı
Aşağıdaki maddelerde https://drerkanaksoy.com/ web sitesini ziyaret eden kişilere yönelik kurallar açıklanmaktadır. Bu web sitesi Op. Dr. Erkan AKSOY’a aittir ve siteyi ziyaret eden kullanıcılar aşağıdaki koşulları, yazılanlarla sinirli olmamak şartıyla tüm maksat ve halin icabı ile kabul etmiş sayılacaktır.
Kullanıcılar bu sitede yer alan bilgi ve dokümanları sadece bilgi edinmek amacıyla kullanabilir. Burada mevcut olan bilgiler Op. Dr. Erkan AKSOY’dan önceden yazılı izni alınmaksızın kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, kiralanamaz, çoğaltılamaz alt lisansla kullandırılamaz, değiştirilemez, ileride kullanılmak üzere saklanamaz, hiçbir şekilde ticari amaçla kullanılamaz veya kullandırılamaz. Bu siteye erişim serbest ve anonimdir. Bu sitede yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek; her türlü cezai hukuki takibata neden olacaktır.
Op. Dr. Erkan AKSOY web sitesinde yayınlanmış bilgiler ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan ve doğacak zarar ve / veya kayıplardan dolayı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmez. Bu web sitesinin yayınlanması, hiç bir kişi ve / veya kuruluşa herhangi bir konuda, herhangi bir taahhüt içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir.
Op. Dr. Erkan AKSOY web sitesine veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesine girilmesi veya bunların kullanımından doğabilecek doğrudan veya dolaylı kayıp veya zararlardan, Op. Dr. Erkan AKSOY sorumlu tutulamaz.
Sitede yer alan tüm bilgiler, tablolar, yorum ve tavsiyeler ile buradan yapılan tüm linkler, kullanıcıya bilgi vermek amacıyla sunulmuştur. Op. Dr. Erkan AKSOY internette yer alan web sitesindeki bilgilerin mevcut durumu yansıtması için makul olan tüm gayreti göstermiştir. Bu sitede yer alan bilgilerin revizesi ya da düzeltilmesi ile ilgili olarak; Op. Dr. Erkan AKSOY önceden haber vermeksizin, istediği zaman sitedeki bilgilerin revizesi, değiştirilmesi, düzeltilmesi ve çıkarılması gibi işlemleri yapacak tek yetkili olup bu konudaki tüm haklara sahiptir. Sitede yer alan bilgilerin çeşitli nedenlerle doğruluk içerecek şekilde güncelleşmemesi; revizyonda gecikme, sitede olması muhtemel bir yanlışlık veya eksiklikten ya da değişiklikten ötürü Op. Dr. Erkan AKSOY hiçbir nam altında sorumluluk yüklenemez.
Bu sitede bulunan bilgi veya ifadelerin (tasarımlar, resimler, logo, v.b. gibi) telif hakki Op. Dr. Erkan AKSOY’a aittir. Op. Dr. Erkan AKSOY’un yazılı izni olmaksızın kullanılamaz. Site ve içeriğindeki bilgilerin kullanımından doğabilecek ihtilaflarda, Türkçe Kullanım Şartları metni esas alınacak olup, böyle bir durumda Op. Dr. Erkan AKSOY her türlü hukuki haklarını kullanacağını beyan eder.
Yayınlanmış herhangi bir Op. Dr. Erkan AKSOY dokümanına, dokümanın içeriğine ilişkin cevap vererek soru, yorum, öneri veya benzeri geri besleme verisi içeren bilgi gönderen bir izleyici, bu bilgiye gizli bilgi muamelesi yapılmayacağını kabul eder. Op. Dr. Erkan AKSOY’un bu tip bilgilere ilişkin hiçbir yükümlülüğü olmayacaktır ve bilgiyi üretme, kullanma, açıklama ve başkalarına dağıtma hakkına sınırsız olarak sahiptir. Böyle bir bilgide yer alan herhangi bir fikir, kavram, know-how veya teknik, tarafımızdan herhangi bir amaçla kullanılabilir. Bu bilgiden, bu bilgiyi içeren bir ürün geliştirme, imal etme ve pazarlama da dâhil olmak üzere, ancak bununla da sınırlı kalmayarak faydalanabiliriz.
This Site is designed for Erkan Aksoy. All rights reserved.
This Site is designed for Erkan Aksoy. All rights reserved.
İçeriğe dön